Šifrovacie hry

Šifrovacie hry

Tvoj príbeh môže začať

Všetky hry, čo tu nájdeš sú úúúplne že zadarmo.

Výber hier

Zavolaj kamošov a poďte s nami spoznať Bratislavu netradičným spôsobom. Trochu sa pri tom prejdete, trochu prevetráte mozgové závity, ale hlavne sa super zabavíte.

game-image

Hra

Príbeh ukradnutej koruny
game-icon 5 ludí
game-icon 18 úloh
game-icon 95- 120 minút

Šifrovacia hra

icon-news

Najčastejšie otázky a odpovede

Tu nájdeš najčastejšie otázky k šifrovacím hrám. Možno tu nájdeš odpoveď aj tú svoju.

Čo je to mestská šifrovacia hra?

Je to hra určená pre tímy 2-5 hráčov, ktorí majú radi inteligentnú formu zábavy. Pomocou mestskej šifrovacej hry môžeš netradičnou formou spoznať mesto, jeho pamiatky a zaujímavosti. Princípom hry je, že musíš rozlúsknuť šifru (logickú úlohu), aby si sa v hre posunul/a ďalej.

Bude ma hrou niekto sprevádzať?

Celou hrou ťa prevedie online aplikácia. Nájdeš v nej herný príbeh, zadania šifier, navigácie a taktiež nápovede, ak by si ich potreboval/a. Do aplikácie zadáš aj heslá, ktoré dostaneš z vylúštených šifier. Nič si nepotrebuješ inštalovať. Hru stačí jednoducho spustiť v prehliadači tvojho smartphonu.

Čo k hre potrebujem?

V tíme potrebujete jeden nabitý smartphone s pripojením na internet. Môže pomôcť aj pero a papier. Okrem toho potrebuješ iba pohodlné oblečenie a obuv. V rámci hry prejdeš mestom približne 2 km.

Potrebujem mať vytvorený účet ak si chcem zahrať mestskú šifrovaciu hru?

Áno. Ak si chceš hru zahrať a pripísať si za ňu body do profilu, súťažiť s priateľmi alebo posunúť svojho „avatara“ na vyšší level, jednoducho sa zaregistruj a zábava sa môže začať.

Je šifrovacia hra časovo obmedzená? Musím ju dokončiť v časovom limite?

Nie, nie sú tam žiadne obmedzenia. Počas hry si pokojne môžeš urobiť prestávku na občerstvenie. Je len na tebe, či chceš hru odohrať v pohodovom tempe, alebo sa pokúsiš prekonať najrýchlejší čas. Väčšine tímov hra trvá približne 90 – 120 minút.

Ak si nenašiel svoju otázku, daj tlačidlo vedľa.

Nájsť otázku